Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

CB Login

Seminarium

IMG_8882W dniu 15 października 2012 r. odbyło się seminarium wprowadzające w projekt Projekt „Sprawne i profesjonalne organizacje – rozwój zasobów organizacji działających na rzecz dzieci i młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym” współfinansowany ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Uczestnikami seminarium wprowadzającego byli uczestnicy projektu, trenerzy, specjaliści w zakresie ewaluacji i zarządzania projektem.

W trakcie seminarium zaprezentowano cele projektu, efekty oraz szczegółowo omówiono poszczególne etapy realizacji projektu. Przedstawiono genezę powstawania projektu oraz działania Stowarzyszenia „Dorośli-Dzieciom“ w zakresie pracy z dziećmi i młodzieżą zagrożoną wykluczeniem społecznym. Zwrócono uwagę na doświadczenie organizacji w zakresie wspierania organizacji pozarządowych w tworzeniu jakościowych programów dla dzieci i młodzieży oraz rozwoju umiejętności zarządzania organizacją przez liderów.

Semianrium było okazją do poznania się wszyskich uczestników, trenerów, ewaluatora i i kadry zarządzającej

Na seminarium każdy z uczestników otrzymał materiały promocyjne (teczka, długopis) oraz poczęstunek.

Łącznie w seminarium wzięło udział 41 osób

               Prezentacja z Seminarium FIO do pobrania

 
Linki

Projekt dofinansowany ze środków
Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich