This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl


Stowarzyszenie Duże Różowe Słońce

IMG_8988

Stowarzyszenie "Duże Różowe Słońce" działa dopiero od 2004 roku. Misją Stowarzyszenia jest realizowanie zadań, których celem jest szeroko pojęte dobro dzieci, osób dorosłych i seniorów (a w szczególności niepełnosprawnych). Naczelnym zadaniem stowarzyszenia jest przede wszystkim tworzenie warunków wychowawczych, opiekuńczych i edukacyjnych zapewniających wspomaganie i ukierunkowanie rozwoju zgodnie z wrodzonym potencjałem na terenie miast i wsi. Organizujemy zajęcia terapeutyczne, rehabilitacyjne, edukacyjne zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych (w tym niepełnosprawnych).
Organizujemy imprezy kulturalne, integracyjne, sportowe, turystyczne, w których biorą udział zarówno osoby zdrowe jak i niepełnosprawne. Uczenie tolerancji to jedno z naczelnych zadań naszej organizacji. Szczególną troską otaczamy osoby chore, niepełnosprawne, o niskim statusie materialnym. Z myślą o takich osobach pozyskujemy środki pomocowe - zarówno finansowe jak i materialne. Wysoko cenimy podtrzymywanie sprawności intelektualnej i fizycznej seniorów. Z myślą o seniorach utworzyliśmy Uniwersytet Trzeciego Wieku. Inspirowanie do działania i podejmowanie inicjatyw osób sprawnych i niepełnosprawnych, młodych i starszych jest naszym głównym celem. Wychodzimy z założenia, że w każdym człowieku tkwi ogromny, twórczy potencjał. Stowarzyszenie "Duże Różowe Słońce" daje mu szansę rozwoju.

informacja pobrana ze strony: http://www.drs.com.pl/


 
Linki

Projekt dofinansowany ze środków
Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich