Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl


Stowarzyszenie Duże Różowe Słońce

IMG_8988

Stowarzyszenie "Duże Różowe Słońce" działa dopiero od 2004 roku. Misją Stowarzyszenia jest realizowanie zadań, których celem jest szeroko pojęte dobro dzieci, osób dorosłych i seniorów (a w szczególności niepełnosprawnych). Naczelnym zadaniem stowarzyszenia jest przede wszystkim tworzenie warunków wychowawczych, opiekuńczych i edukacyjnych zapewniających wspomaganie i ukierunkowanie rozwoju zgodnie z wrodzonym potencjałem na terenie miast i wsi. Organizujemy zajęcia terapeutyczne, rehabilitacyjne, edukacyjne zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych (w tym niepełnosprawnych).
Organizujemy imprezy kulturalne, integracyjne, sportowe, turystyczne, w których biorą udział zarówno osoby zdrowe jak i niepełnosprawne. Uczenie tolerancji to jedno z naczelnych zadań naszej organizacji. Szczególną troską otaczamy osoby chore, niepełnosprawne, o niskim statusie materialnym. Z myślą o takich osobach pozyskujemy środki pomocowe - zarówno finansowe jak i materialne. Wysoko cenimy podtrzymywanie sprawności intelektualnej i fizycznej seniorów. Z myślą o seniorach utworzyliśmy Uniwersytet Trzeciego Wieku. Inspirowanie do działania i podejmowanie inicjatyw osób sprawnych i niepełnosprawnych, młodych i starszych jest naszym głównym celem. Wychodzimy z założenia, że w każdym człowieku tkwi ogromny, twórczy potencjał. Stowarzyszenie "Duże Różowe Słońce" daje mu szansę rozwoju.

informacja pobrana ze strony: http://www.drs.com.pl/


 
Linki

Projekt dofinansowany ze środków
Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich