Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl


Towarzystwo Rozwoju Gminy Dobrcz

IMG_8979

WYPRACOWANE WG  II SES – II Szkoła Ekonomii Społecznej

Członkowie naszego stowarzyszenia wzięli udział w warsztacie dokonując autooceny i wyznaczyli obszary działalności w oparciu o zasoby i możliwości. Moderatorem warsztatu była Karolina Cyran–Juraszek z FISE Warszawa ( Fundacja Inicjatyw Społeczo-Ekonomicznych )

Obszary działalności naszego stowarzyszednia:

  • DZIECI I MŁODZIEŻ - ROZWÓJ MAŁEGO CZŁOWIEKA - opracowujemy moduł wspomagający rodziców i ich dzieci w oparciu o najlepsze dostępne praktyki - świadoma edukacja  małego dziecka - małego człowieka determinuje późniejszy prawidłowy rozwój;
    jesteśmy członkiem prestiżowego Partnerstwa  na Rzecz Rozwoju i Edukacji Małego Dziecka (PREMD), w ramach którego poznajemy profesjonalistów i uczymy się od nich wszystkiego co pożyteczne dla dzieci
  • IT - ROZWÓJ KOMPETENCJI INFORMATYCZNYCH - obecnie trwa  realizacja innowacyjnego projektu edukacyjnego realizowanego w e-learningu, b-learningu w ramach dz. 9.5 POKL w okresie 06.2011 – 04.2012. Platforma e-learningowa posłuży  do wykorzystania w innych placówkach  Gminy Dobrcz po zakończeniu projektu (STRONA PLATFORMY)
     
  • WOLONTARIAT - aktualnie oparty o młodzież gminazjalną naszej gminy. Wolontariusze pracują w świetlicach wiejskich oraz na imprezach lokalnych. Gminna Rada Wolontariatu koordynuje ten obszar, a podsumowaniem działalności jest Światowy Dzień Wolontariatu ( ONZ )

Grupy docelowe:

DZIECI I MŁODZIEŻ

WYKLUCZENI

PRZEDSIĘBIORCY

SAMORZĄD

ORGANIZACJE POZARZĄDOWE

GRUPY NIEFORMALNE

PARAFIE


informacje pobrane ze strony: http://www.trgd.dobrcz.pl/

 
Linki

Projekt dofinansowany ze środków
Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich